Ienakt

LAT RUS LIET ENG

iPAD

Apple iPad Pro 128GB + 4G Cellular Space Grey Palielinat
1 147,00 EUR
Grozā

Apple iPad Pro 128GB + 4G Cellular Space Grey

4G
3.5 mm headphone jack, Dual microphones
Kamera 8.0 MP AF/ Front: 1.2 MP
Lightning connector
Gaismas sensors, akselerometrs, žiroskops, barometrs, Touch ID
Wireless: Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.2, NFC
Detalizēts apraksts Apple iPad Pro 128GB + 4G Cellular Space Grey

Procesors Dual Core 2,26 GHz
Ar divkodolu procesoru Dual Core, kura darbības frekvence ir 2,26 GHz, planšetdators Apple iPad Pro strādā daudz ātrāk, kvalitatīvāk un efektīgāk nekā tā iepriekšējie modeļi. Ar to Jūs varat baudīt darbu ar vienlaicīgi vairākām ieslēgtām programmām, spēlēm, tai skaitā arī 3D, kā arī aizraujošu video un fotogrāfiju skatīšanos, un komunicēšanu sociālajos tīklos un Skype.

Operatīvās atmiņas apjoms 2 GB
Optimālākais operatīvo atmiņas apjoms mācībām, darbam un izklaidei? Planšetdators Apple iPad Pro ar 2 GB lielu operatīvo atmiņu ir piemērots ne tikai darbam ar parastām programmām, bet arī attēlu un video materiālu apstrādei, kā arī pamata un populārām spēlēm. Šāda planšetdatora operatīvā atmiņa ļauj vienlaicīgi strādāt ar vairākām programmām vienlaicīgi, nesamazinot darbības ātrumu.

 Apple iOS 9.0

Planšetdatorā Apple iPad Pro ir uzstādīta speciāli tam izstrādāta operētājsistēma Apple iOS 9.0, kura arī tiek izmantota iPhone, iPod Touch, iPad. Ar pielikumu iTunes Jūs varat baudīt mīļākās filmas un mūziku, Safari atvērs jūsu izvēlētās mājas lapas, savukārt App Store ļaus Jums iegādāties jaunus pielikumus, mūziku vai video. Apple piedāvā saviem lietotājiem 1300000 programmu, kuras Jūs varat viegli un ātri lejuplādēt un uzstādīt savā planšetdatorā. Šāda datora vadīšana notiek ar viena vai vairāku pirkstu kustībām, ļaujot pilnībā apskatīt interneta lapas (HTML5) un maksimāli palielināt un tuvināt dažādus attēlus.

Iekšējas atmiņas apjoms 128 GB
Planšetdatora Apple iPad Pro īpaši ietilpīgais iekšējas atmiņas apjoms ļauj vienlaicīgi uzglabāt: 16 filmas HD kvalitātē, veidot savu mūzikas un spēļu kolekciju, kā arī bilžu galerijas ar vairāk nekā tūkstoš fotogrāfijām.

Frontāla kamera
Jūsu sarunu biedrs redzēs Jūs sarunas laikā, pateicoties frontālai kamerai, kura ir iebūvēta planšetdatorā Apple iPad Pro.

Kamera 8 Mpixel
Planšetdators Apple iPad Pro ar 8 Mpixel kameru veido tik kvalitatīvas bildes un videoierakstus, ka Jums nebūs nepieciešams atsevišķs fotoaparāts. Papildus tam šim planšetdatoram ir frontāla kamera, kura ir neaizvietojama komunicēšanas laikā caur Skype, Google Talk un citām programmām, lai sarunu biedrs redzētu Jūs.

GPS navigators
Jūs nekad neapmaldīsieties ar navigatoru, kas iebūvēts planšetdatora Apple iPad Pro sistēmā. Tas noteikts Jūsu atrašanās vietu un var izstrādāt jums īsāko un ērtāko maršrutu līdz vēlamajai vietai.

4G
Ieliekot planšetdatorā Apple iPad Pro kāda mobilā tīkla operatora SIM karti, Jūs varēsiet vienmēr pieslēgties ātram jaunās paaudzes internetam, neatkarīgi no tā, vai tajā vietā ir WiFi vai tā nav.

Fotogalerija