Ienakt

LAT RUS LIET ENG

Apmaksa un preču piegāde

Nosacījumi pirkumiem, kurus veic JURIDISKAS personas. Balstoties uz to, ka preces tiek izmantotas profesionāliem nolūkiem un to nolietojums paaugstinās, precēm tiek piemērots 10% uzcenojums(Planšetdatori,Telefoni,Notebooks), 1 gada garantija un apmaksa tikai ar pārskaitījumu.

Norādītās preču cenas ir spēkā līdz brīdim, kamēr ir pieejama prece. Par preces pieejamību Jūs informēs veikala pārstāvis, pēc pasūtījuma saņemšanas.

Pēc pasūtījuma veikšanas AGD.lv personāls, ar Jums sazināsies, izveidojot rēķinu ar visiem maksājuma veikšanai nepieciešamajiem rekvizītiem Jūsu pasūtījumam, un nosūtīs to uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.  Preces piegāde tiek veikta pēc pilnas pirkuma summas saņemšanas uzņēmuma bankas kontā.

Piegāde Rīgas robežās

Preču piegāde Rīgas robežās, ja pirkuma vērtība ir virs 2000 EUR  ir bezmaksas!*

Ja prece ir mūsu noliktavā, Jūs to saņemsiet 1-30 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža.

Lielgabarīta sadzīves tehnikas piegāde tiek veikta tikai līdz mājas durvim. Ja Jūs vēlaties saņemt preci līdz dzīvoklim, tad  maksa par stāvu ir 3 Euro vienam cilvēkam.

* Piegādes izmaksas uz Bolderāju, Vecmilgrāvi vai attālinātiem rajoniem tiek norunātas pasūtīšanas brīdī.


Piegāde pa Latviju (ārpus Rīgas)

Piegādes izmaksas pa Latviju atkarīgas no preces svara.


Ja preces ir mūsu noliktavā, tad no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, Jūs to saņemsiet 1-30 darba dienu laikā. Preču piegāde tiek veikta tikai darba dienās.

Latvijas teritorijā preces piegādā tikai pēc pilnas priekšapmaksas saņemšanas vai preces iegādes līzingā. Ja Jums ir jautājumi ludzu rakstiet!